Endermologia – jaki to zabieg?

Endermologia - Radiopisz.plJak w łatwy sposób uatrakcyjnić swoją sylwetkę? Dzięki stymulacji pracy komórek w organizmie i tkanek układu mięśniowo-szkieletowego uzyskuje się zniewalające rezultaty. Stosowane urządzenie mechanicznie mobilizuje tkankę skórną i powięzi tzw. „endermologie”. Na początku urządzenie z gamy CELLU M6® zaprojektowane było głównie jako urządzenie medyczne. W późniejszych latach spostrzeżono szereg korzyści, które można zaadoptować w medycynie estetycznej. Potwierdzono, że zabiegi są bardzo skuteczne w redukcji celluitu i nie tylko. Należy dodać, że zabiegi są również skuteczne w leczeniu blizn i w redukcji rozstępów. A tą najważniejszą korzyścią jest efekt wyszczuplający oraz ujędrniający skórę.

Jak odbywa się zabieg?

Bardzo ważne jest to, że jest to całkowicie naturalna i bezinwazyjna metoda stymulowania skóry. Najnowsza generacja urządzenia CELLU M6® łączy dwie technologie w jednym. Rolka z elektrycznym napędem oraz zmotoryzowana klapka razem z zsynchronizowanym sekwencyjnym zasysaniem. Przy pomocy podciśnienia fałda skórna jest zawijana, ugniatana i rolowana. Mobilizacja tkanki jest wielowymiarowa i dopasowana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb w taki sposób, aby zabieg endermologii był mało bolesny, a jednocześnie skuteczny. Duże znaczenie ma typ i obszar skóry i czas trwania zabiegu.

Czy warto spróbować?

Wyniki zabiegów są widoczne już po 3 sesji zabiegowej. Zauważalne poprawienie się jędrności skóry, zmniejszenie talii jak również wygładzenie celluitu. Czy warto spróbować? W chwili gdy tak dużo mężczyzn oraz kobiet posiada kompleksy, takie zabiegi mogą wnieść coś nowego. Dzisiaj wystarczy odnaleźć placówkę odnowy biologicznej, żeby czerpać korzyści z takich zabiegów – https://www.mindful.org.pl/endermologia-medyczna.